KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778072
nr 1377 8072
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på papper, 147x98 cm, yttermått inklusive ram: 154x105 cm
Kondition: vikskada/lagad
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:12:47
7/2 16:45:59